Řidič kamionové dopravy

Informace o pozici

Lokalita:
Česká Skalice
Mzda:
63000 Kč
Ubytování:
zdarma

Popis pozice

Pro společnost Premier Logistics spol. s r.o. hledáme řidiče se zkušenostmi s řízením mezinárodní kamionové dopravy. Řidiči budou jezdit po celé Evropě. Přepravovat budou zboží různého charakteru, zejména pak různé průmyslové zboží. Zboží se vozí na paletách. Jezdit budete v nových soupravách Volvo, Renault a Scania třídy EURO 6. Návěsy jsou plachtové. Řidiči budou uvazovat náklad, případně pomáhat při vykládce paletovým vozíkem. Měsíčně řidiči najezdí 11-14 000 km.

Kde budete pracovat

Společnost Premier Logistics spol. s r.o. působí na trhu silniční nákladní dopravy od roku 1991. Zabývá se především mezinárodní nákladní dopravou, spedicí, logistikou a skladováním zboží. Nabízí také služby pneuservisu a základní servisní služby. Zaměřujeme se jak na celokamionové zásilky, tak i na přepravy formou sběrné služby/dokládky. Cílem společnosti je poskytovat zákazníkům služby v nejvyšší možné kvalitě.

Požadavky

Řidičský průkaz skupiny CE vydaný před datem 10.9.2009 (nebo musíte mít kód 95, pokud je skupina C vydána po 10.9.2009) profesní průkaz způsobilost, praxe v řízení nákladního auta min. 1 rok Flexibilitu, pečlivost a samostatnost Schopnost orientace v zahraničí

Nabízíme

Mzda 50.000-60.000 Kč 100 € čistá mzda za odpracovaný den, Zdarma zajistíme česká 2letá pracovní víza , Výplaty včas 20 pracovních dnů placené dovolené, Možnost neplaceného volna, Možnost přesčasů, Zajímavé destinace

Zaujala Vás tato pracovní pozice?
190
spokojených zákazníků
23500
registrovaných uchazečů
6500
přidělených pracovníků ročně
11