Lakýrník

Inzerát již není aktivní

Informace o pozici

Lokalita:
Osová Bítýška
Mzda:
32000 Kč
Ubytování:
Zdarma

Popis pozice

Společnost HKP Metal se zabývá kovovýrobou a kovoobráběním. Vaše práce bude rozmanitá. Podle technické dokumentace budete lakovat, tmelit, aplikovat vysokotlaký (GRAKO)stlakový nástřik a to na ocelové konstrukce všeho druhu, rámy obráběcích strojů, hydraulické nádrže, nebo třeba lesnické nástavby na traktory. Rozhodně vás nečeká žádná stereotypní práce. Pracovní doba je 6:00 - 14:00 s možností přesčasů. Pracovat budete v teplé vytápěné hale.

Kde budete pracovat

Rodinná firma HKP METAL s.r.o. působí v odvětví strojírenské výroby. V této oblasti firma nabízí převážně práci na zakázku, při níž se klade důraz na kvalitu a plnění termínů dodávek. Jedná se především o výrobu hydraulických nádrží, ocelových kontrukcí, CNC ohraňování, CNC třískové obrábění, a povrchové úpravy. Dále je to výroba přesných svařenců, výroba rámů obráběcích strojů, jednoúčelové výrobní stroje a linky, dále vyrábíme lesnické nástavby na traktory.

Požadavky

Schopnost se vyznat ve výkresové dokumentaci Manuální zručnost Praxi na obdobné pozici

Nabízíme

Legální zaměstnání a vízum na 2 roky Mzdu 22000 - 32000 Kč čistého Příplatky za práci přesčas Příplatky za práci o víkendu a o svátcích 20 dnů dovolené Příspěvek na dopravu Zajímavou práci bez stereotypu Přátelský kolektiv a práci v renomované společnosti ve svém oboru Odborné zaškolení Pomoc s vyhledáním ubytování

190
spokojených zákazníků
23500
registrovaných uchazečů
6500
přidělených pracovníků ročně
11
let zkušeností