Řidič MKD

Inzerát již není aktivní

Informace o pozici

Lokalita:
Velká bíteš
Mzda:
59800 Kč
Ubytování:
1500

Popis pozice

Для компанії Bítešská Dopravní Společnost ,шукаємо водіїв зі стажем водіння на міжнародних вантажних перевезеннях. Їздити будете по цілій Європі ,а насамперед до Фрації,Німечини,Белгії та Австрії.Перевозити будете товари різного характеру ,призначення та розмірів.Керувати будете такими вантажівками як MAN з причепом марки KRONE. В компанії для вашої зручності в диспозиції буде російськомовний диспетчер.Працювати будете в режиму 3 місяці працюєте 2 тижні вихідні.У всякому випадку є можливість домовитися як вам буде зручніше.

Kde budete pracovat

BÍTEŠSKÁ DOPRAVNÍ SPOLEČNOST, spol. s r.o. je rodinná společnost s 25ti letou tradicí. Společnost v současné době provozuje cca 200 vozidel a zaměstnává 230 zaměstnanců a to především v oblasti mezinárodní kamionové dopravy, vnitrostátní dopravy, svozu mléka, distribuce potravin v chlazeném režimu. Dále provozuje autorizovaný servis nákladních vozidel MAN, návěsové techniky KRONE a dalších značek. Nedílnou součástí společnosti je čerpací stanice, s myčkou vozidel a dalšími službami pro motoristy.

Požadavky

Řidičský průkaz skupiny CE vydaný před datem 10.9.2009 (nebo musíte mít kód 95, pokud je skupina C vydána po 10.9.2009) profesní průkaz způsobilost, praxe v řízení nákladního auta min. 2 roky Flexibilitu, pečlivost a samostatnost Schopnost orientace v zahraničí

Nabízíme

Mzda 52.000-60.000 Kč Zdarma zajistíme česká 2letá pracovní víza Výplaty včas 20 pracovních dnů placené dovolené Možnost neplaceného volna Možnost přesčasů Zajímavé destinace

190
spokojených zákazníků
23500
registrovaných uchazečů
6500
přidělených pracovníků ročně
11