Řidič mezinárodní kamionové dopravy

Informace o pozici

Lokalita:
Vizovice
Mzda:
60000 Kč
Ubytování:
2000 Kč

Popis pozice

Pro dopravní společnost v České republice hledáme zájemce o práci řidiče kamionu mezinárodní dopravy. Jaká bude vaše pracovní náplň: Budete pracovat na pozici řidiče kamionu . Převážet budete zpravidla potraviny a to do různých zemí EU. Pomůžeme vám se zajištěním víz Zdarma Vám pomůžeme s celým procesem zajištění zaměstnanecké karty pro práci v ČR

Kde budete pracovat

Společnost Gelur je na trhu již od roku 1990. Reprezentuje ji sehraný tým zaměstnanců, který zajišťujě přepravu nákladů po celé Evropské unii.

Požadavky

Řidičský průkaz skupiny C a C+E vydaný před datem 10.9.2009 (nebo musíte mít kód 95, pokud je skupina C vydána po 10.9.2009) Kartu řidiče do digitálního tachografu Znalost latinky Čistý trestní rejstřík

Nabízíme

Mzdu 1900 € - 2 362 € Pomoc se zajištěním pracovních víz pro práci v České republice 20 dnů dovolené Ubytování za 2000 Kč/měsíčně

Zaujala Vás tato pracovní pozice?
190
spokojených zákazníků
23500
registrovaných uchazečů
6500
přidělených pracovníků ročně
11