Řidič autopřepravníku

Inzerát již není aktivní

Informace o pozici

Lokalita:
Jeneč
Mzda:
80000 Kč
Ubytování:
Безкоштовне під час заучування

Popis pozice

Pro dopravní mezinárodní společnost s dlouhou tradicí hledáme zájemce o pracovní pozici Řidič autopřepravníku skupiny C+E. Vaší prací bude přeprava nákladních aut, traktorů a armádní techniky od výrobce k prodávajícím firmám po celé Evropě.

Kde budete pracovat

Společnost HÖDLMAYR Logistics Czech Republic a.s. je součástí koncernu HÖDLMAYR INTERNATIONAL AG s 60tiletou zkušeností v oblasti logistiky automobilů. HÖDLMAYR nyní působí prostřednictvím 20ti poboček v 16ti zemích, převážně v západní, střední a jihovýchodní Evropě. Společnost se specializuje na celý dodavatelský řetězec od převzetí vozidel z továrny nebo přístavu do předání konečnému prodejci. Zároveň má společnost síť logistických center, kde jsou vozidla připravována pro místní a regionální trhy.

Požadavky

Řidičský průkaz skupiny C+E Skupina C vydaná před datem 10.9.2009 (nebo musíte mít kód 95 vydaný jakýmkoli evropským státem, pokud je skupina C vydána po 10.9.2009) 1 rok praxe s přepravníkem Kartu řidiče do digitálního tachografu Základní znalost AJ nebo NJ Čistý trestní rejstřík

Nabízíme

Mzda 55000-80000 Kč Zdarma zajistíme česká 2letá pracovní víza 20 pracovních dnů placené dovolené Možnost neplaceného volna Zaškolení Ubytování po dobu školení zdarma Možnost přesčasů Zajímavé destinace

190
spokojených zákazníků
23500
registrovaných uchazečů
6500
přidělených pracovníků ročně
11