Řidič mezinárodní kamionové dopravy

Informace o pozici

Lokalita:
Valašské Meziříčí
Mzda:
48000 Kč
Ubytování:
200 Kč/noc

Popis pozice

Zavedená firma SKATRANS s.r.o. působící na spedičně-dopravním trhu hledá řidiče s praxí na mezinárodní kamionové dopravě. Pravidelné trasy z výchozího místa areálu firmy rámci EU. Řízení nákladního automobilu, rozvoz materiálu, jeho náklad a výklad.

Kde budete pracovat

Společnost se zabývá mezinárodní přepravou zboží. Zaměřuje se především na státy EU a to především na Německo, Belgii, Francii, Španělsko, Rakousko a Itálii. Většina tahačů je značky DAF a SCANIA. Společnosti si potrpí si na ekologii a stále modernizuje vozový park s auty emisní třídy EEV a EURO 6. Firma hodně investuje do moderních technologií a trendů v dopravě.

Požadavky

Řidičský průkaz skupiny CE vydaný před datem 10.9.2009 (nebo musíte mít kód 95, pokud je skupina C vydána po 10.9.2009) profesní průkaz, způsobilost, praxe v řízení nákladního auta min. 1rok. Flexibilitu, pečlivost a samostatnost. Schopnost orientace v zahraničí.

Nabízíme

Mzda 40.000-48.000 Kč. Zdarma zajistíme česká 2letá pracovní víza. Výplaty včas. 20 pracovních dnů placené dovolené. Možnost neplaceného volna Možnost přesčasů. Zajímavé destinace

Zaujala Vás tato pracovní pozice?
Odpovědět na inzerát
190
spokojených zákazníků
23500
registrovaných uchazečů
6500
přidělených pracovníků ročně
11
let zkušeností