Informace pro uchazeče

Na této stránce najdete vše, co byste mohli chtít vědět o spolupráci s naší agenturou.NAŠE SLUŽBY

Zajistíme pracovní místo V ČR

Pomůžeme zařídit česká pracovní víza na 2 roky

Zajistíme ubytování

Za víza neúčtujeme žádné poplatky

Pomůžeme vám s adaptací na české prostředí

Pomůžeme najít práci i pro Vaše rodinné příslušníky

 

   

NAŠE VÝHODY
 

PRŮBĚH SPOLUPRÁCE

TELEFONICKÝ POVOHOR

Jakmile vás zaujme nějaké pracovní místo, zašlete nám kontakt, naše personalistka vás bude kontaktovat.

Po telefonu nejdříve ověříme, zda splňujete formální požadavky na dané pracovní místo. Blíže vám pracovní místo představíme, a řekneme něco o zaměstnavateli, u kterého byste pracovali. Dále se vás zeptáme na vaše dosavadní pracovní zkušenosti a probereme důvody proč chcete pracovat v ČR. Zeptáme se, zda jste již někdy v ČR pracovali a jestli s sebou budete chtít vzít i svoji rodinu. Pokud vás práce zaujme domluvíme se na termínu osobního pohovoru na Ukrajině.

OSOBNÍ POHOVOR NA UKRAJINĚ

Probere podmínky vašeho příjezdu do ČR, podepíšeme potřebné dokumenty.

Na osobním pohovoru absolvujete krátký pohovor s naší personalistkou a pohovor se zástupcem zaměstnavatele. Pokud to bude pracovní pozice vyžadovat, absolvujete ještě zkoušku z odborných dovedností (například zájemce o práci řidiče musí prokázat, že umí řídit). Pokud vše dobře dopadne, podepíšeme pracovní smlouvu a další potřebné dokumenty pro získání pracovních víz.

 

VYŘÍZENÍ PRACOVNÍCH VÍZ

Pomůžeme vám se získáním pracovních víz na tři měsíce a zaměstnanecké karty na dva roky.

Jako první vám zajistíme termín pohovoru na českém konzulátě za účelem získání zaměstnanecké karty. Jakmile se dozvíme termín pohovoru, začneme se zajišťováním tří měsíčního pracovního víza. Na tří měsíční vízum budete pracovat po dobu čekání na vydání zaměstnanecké karty.

NÁSTUP DO ZAMĚSTNÁNÍ

Po získání pracovního víza nastupujete do práce.

Do ČR přijedete cca 1 měsíc před plánovaným termínem pohovoru za účelem získání zaměstnanecké karty. Po příjezdu nastoupíte do práce, budete pracovat na tří měsíční vízum a v plánovaný termín odjedete zpět na ukrajinu abyste mohli pohovor absolvovat. Následně odjete zpět do ČR a budete pokračovat v práci na tří měsíční vízum do doby než vám bude vydána zaměstnanecká karta. Po získání zaměstnanecké karty s vámi bude podepsána dvouletá pracovní smlouva.

 

Máte dotazy?
Napište nám!
190
spokojených zákazníků
23500
registrovaných uchazečů
6500
přidělených pracovníků ročně
11
let zkušeností