Nábor pracovníků ze zahraničí

Vyhledáme pracovníky v zahraničí přesně podle vašich potřeb. Všechny uchazeče prověříme na pohovoru a zašleme Vám hodnocení. V případě vašeho zájmu vám zprostředkujeme video pohovor s vybranými uchazeči včetně tlumočení.
Úspěšným kandidátům zajistíme 2letá pracovní víza pro práci u vás.

Zajistíme jak jednotlivé kvalifikované zaměstnance, tak celé týmy manuálních pracovníků, včetně dvojjazyčných předáků týmu.

Jsme schopni zajistit prozkoušení pracovníků v dané zemi včetně pohovorů na místě a to i při větších počtech uchahzečů. Přezkoušení a potřebné testy zajistíme i u kvalifikovanějších pozic.

Rychlé vyhledání vhodných kandidátů

Garance výměny nevhodného pracovníka

Videopohovory s vybranými uchazeči

Zajištění 2letých českých pracovních víz

 

   PRŮBĚH SPOLUPRÁCE

OSOBNÍ SCHŮZKA

Po zaslání poptávky Vás navštíví naše koordinátorka.

Nejdříve ověříme, zda je Vaše poptávka vhodná pro tento typ spolupráce. Dále společně stanovíme objektivní požadavky na zaměstnance a popíšeme nabízenou pozici od mzdy až k pracovnímu prostředí. Následně zhodnotíme Vaši nabídku vzhledem k situaci na zahraničních trzích práce, případně doporučíme změny pro lepší výsledky náboru. Na závěr Vám předložíme komplexní nabídku, včetně časového rámce realizace.

ZAHÁJENÍ NÁBORU

Víme, kde oslovit uchazeče.

Díky našim zkušenostem a sestavíme kvalitní inzerát, který zveřejníme na největších inzertních portálech v dané zemi a na sociálních sítích. Jsme propojeni s významnými pracovními portály a spravujeme frekventované facebookové skupiny, kde se zahraniční uchazeči vyskytují. Současně máme vlastní tým heathunterů, kteří v dané zemi působí.

 

PŘEDVYBRANÍ KANDIDÁTI

Vybíráte z již prověřených kandidátů.

Uchazeče vyhovující Vašim požadavkům ihned kontaktujeme, představíme jim Vaši nabídku a provedeme s nimi vstupní video pohovor, na kterém ověříme maximum informací o uchazeči a otestujeme jeho schopnosti. Výsledkem vstupních pohovorů je užší skupina kandidátů, kterou Vám zašleme k posouzení. S kandidáty, které si vyberete, naplánujeme v případě vašeho zájmu video pohovor včetně zajištění tlumočení.

KONEČNÝ VÝBĚR

Konečný výběr je zcela na Vás.

V dohodnutý termín se s Vámi spojí naše personalistka a za účasti tlumočnice a vybraného kandidáta bude realizováno poslední kolo pohovorů s uchazeči. Podle Vašeho rozhodnutí následně zahájíme proces zajištění víz s vybranými uchazeči.

 

ZAJIŠTĚNÍ 2LETÉHO PRACOVNÍHO VÍZA

Veškerou administrativu zajistí naše agentura.

Obstaráme veškeré potřebné záležitosti k udělení pracovních víz pro Vámi vybrané uchazeče. Zaměstnanec k Vám nastoupí do 3 měsíců od finálního pohovoru.

 

GARANCE

Platíte až po nástupu zaměstnance a získání 2 letého víza.

Riziko neúspěšného náboru nebo neudělení víz nese naše agentura. Pokud zaměstnanec odejde ve zkušební době, najdeme Vám zdarma nového.

 

 

 

 

NAŠE VÝHODY
 

 

 

 

CENA SLUŽBY                               

Stanovena individuálně dle konkrétních pracovních podmínek

K celkové ceně bude na faktuře připočteno DPH ve výši 21 %.


 


Máte zájem?
Napište nám!

Nebo se obraťte přímo na naše obchodní zástupce.

 

Iva Pattersonová

+ 420 604 128 017

pattersonova@workincz.eu