Řidič mezinárodní kamionové dopravy

Informace o pozici

Lokalita:
Hořovice
Mzda:
70000 Kč
Ubytování:
zdarma

Popis pozice

Pro dopravní společnost Nera Hořovice s.r.o. hledáme řidiče kamionu mezinárodní kamionové dopravy. Cílem vašich cest budou destinace po celé evropské unii. Jezdit také budete do Velké Británie. Vozit budete zeleninu, ocel apod. Jezdit budete kamiony značek Man, Scania, Mercedes, všechny kategorie EURO 6 se stářím do 2 let.

Kde budete pracovat

Společnost funguje od roku 1992, zajišťuje dopravní a logistické služby na území celé Evropy. V současné době tvoří technické zázemí rozsáhlý vozový park, čítající 40 kamionových souprav či moderní sklad. Společnost jezdí po celé Evropě, se zaměřením na Velkou Británii. Společnost má vlastní servis nákladních a osobních automobilů včetně pneuservisu, administrativní budovu, skladovací hala včetně manipulace. Zajišťujeme i prodej PHM motorové nafty.

Požadavky

Řidičský průkaz skupiny CE vydaný před datem 10.9.2009 (nebo musíte mít kód 95, pokud je skupina C vydána po 10.9.2009) praxe v řízení nákladního auta min. 1 rok Flexibilitu Pečlivost a samostatnost Schopnost orientace v zahraničí

Nabízíme

Mzda 55.000-70.000 Kč 108-117 € čistá denní mzda Zdarma zajistíme česká 2letá pracovní víza Výplaty včas 20 pracovních dnů placené dovolené Možnost neplaceného volna Možnost přesčasů Zajímavé destinace

Zaujala Vás tato pracovní pozice?
190
spokojených zákazníků
23500
registrovaných uchazečů
6500
přidělených pracovníků ročně
11