Řidič MKD

Inzerát již není aktivní

Informace o pozici

Lokalita:
Nová Paka
Mzda:
60000 Kč
Ubytování:
Besplatno

Popis pozice

Pro společnost Trans logistic CZ hledáme řidiče se zkušenostmi s řízením mezinárodní kamionové dopravy. Budete jezdit po celé Evropě. Přepravovat budete zboží různého charakteru, zejména pak automobilové součástky, papír a potraviny. Jezdit budete v nových soupravách Volvo a Scania třídy EURO 6.

Kde budete pracovat

Rodinná společnost Trans Logistic CZ s.r.o. byla založena v roce 2009. V dnešní době poskytuje komplexní služby v oblasti dopravy, skladování a logistiky. Společnost tvoří tým zkušených profesionálovů s mnohaletou praxí v oboru a osobním přístupem k zákazníkům a zaměstnancům. Společnost je držitelem certifikátu ISO 9001:2008 v poskytování komplexních logistických služeb v oblasti dopravy, zasilatelství a skladování.

Požadavky

Řidičský průkaz skupiny CE vydaný před datem 10.9.2009 (nebo musíte mít kód 95, pokud je skupina C vydána po 10.9.2009) profesní průkaz způsobilost, praxe v řízení nákladního auta min. 2 roky Flexibilitu, pečlivost a samostatnost Schopnost orientace v zahraničí

Nabízíme

Mzda 52.000-60.000 Kč Zdarma zajistíme česká 2letá pracovní víza Výplaty včas 20 pracovních dnů placené dovolené Možnost neplaceného volna Možnost přesčasů Zajímavé destinace

190
spokojených zákazníků
23500
registrovaných uchazečů
6500
přidělených pracovníků ročně
11