Řidič kamionové dopravy

Inzerát již není aktivní

Informace o pozici

Lokalita:
Volduchy
Mzda:
64000 Kč
Ubytování:
3000 CZK

Popis pozice

Pro společnost Duvenbeck logistik s.r.o. hledáme řidiče se zkušenostmi s řízením mezinárodní kamionové dopravy. Řidiči budou jezdit po celé Evropě. Přepravovat budou zboží různého charakteru, zejména pak různé průmyslové zboží. Zboží se vozí na paletách. Jezdit budete v nových soupravách Man či Mercedes třídy EURO 6. Návěsy jsou plachtové. Měsíčně řidiči najezdí 11-14 000 km.

Kde budete pracovat

Skupina Duvenbeck patří se svými 6000 zaměstnanci, 36 pobočkami v celkem osmi evropských zemích mezi přední logistické společnosti v Evropě. Společnost Duvenbeck nabízí komplexní síť dopravních a logistických služeb po celé Evropě.

Požadavky

Řidičský průkaz skupiny CE vydaný před datem 10.9.2009 (nebo musíte mít kód 95, pokud je skupina C vydána po 10.9.2009) profesní průkaz způsobilost, praxe v řízení nákladního auta min. 2 roky Flexibilitu, pečlivost a samostatnost Schopnost orientace v zahraničí

Nabízíme

Mzda 55.000-64.000 Kč Zdarma zajistíme česká 2letá pracovní víza Výplaty včas 20 pracovních dnů placené dovolené Možnost neplaceného volna Možnost přesčasů Zajímavé destinace

190
spokojených zákazníků
23500
registrovaných uchazečů
6500
přidělených pracovníků ročně
11