Řidič mezinárodní dopravy sk. C

Informace o pozici

Lokalita:
Vrbno pod Pradědem
Mzda:
53000 Kč
Ubytování:
Dle dohody

Popis pozice

Hledáme řidiče se zkušenostmi s řízením nákladního vozu skupiny C. Jezdit budete po celé Evropě, Nejčastěji do Rakouska, Německa, Itálie a Švýcarska. Přepravovat budou zboží různého charakteru, zejména pak různé průmyslové zboží. Zboží se vozí na paletách. Jezdit budete v soupravách Renault a Man třídy EURO 6. Jezdí se vozy o hmotnosti 12 tun a 18 tun. Řidiči budou uvazovat náklad, měnit palety a případně pomáhat při vykládce paletovým vozíkem. Měsíčně řidiči najezdí 8-12 000 km.

Kde budete pracovat

Hlavní činností společnosti je obstarání vnitrostátní a mezinárodní dopravy do členských zemí EU i mimo ně, dále skladování a manipulace se zbožím. Za vysokou kvalitou našich služeb a spokojeností zákazníků stojí precizně udržovaný vozový park a profesionální tým. Společnost je na trhu od roku 1997.

Požadavky

Řidičský průkaz skupiny C vydaný před datem 10.9.2009 (nebo musíte mít kód 95, pokud je skupina C vydána po 10.9.2009) nebo Kód 95 Praxi alespoň 6 měsíců Kartu řidiče Schopnost orientace v zahraničí Znalost českého nebo německého jazyka výhodou Schopnost číst v latince

Nabízíme

Mzda 50.000-53.000 Kč 85 € za odpracovaný den u auta o hmotnosti 12 tun 90 € čistá mzda za odpracovaný den u auta o hmotnosti více než 12 tun Zdarma zajistíme česká 2letá pracovní víza 20 pracovních dnů placené dovolené Možnost neplaceného volna Možnost přesčasů Příplatek jízdu s ADR Možnost zajistit ubytování pro rodinné příslušníky

Zaujala Vás tato pracovní pozice?
190
spokojených zákazníků
23500
registrovaných uchazečů
6500
přidělených pracovníků ročně
11