Řidič autopřepravníku

Informace o pozici

Lokalita:
Dobrovice
Mzda:
60000 Kč
Ubytování:
3000 Kč

Popis pozice

Pro dopravní mezinárodní společnost s dlouhou tradicí hledáme zájemce o pracovní pozici Řidič autopřepravníku skupiny C+E. Vaší prací bude přeprava vozidel v rámci České republiky a Evropy. Jezdí se obvykle pondělí až pátek, víkendy máte volné. Jezdíte v tahačích Mercedes-Benz s přívěsy Lohr. Nakládku a vykládku osobních vozů na autopřepravník provádí vy – nemusíte tak dlouho čekat na nakládku či vykládku. Jezdit budete zejména do Německa, Belgie, Francie, Slovinska a Slovenska. Měsíčně najezdíte cca 11 000 km.

Kde budete pracovat

Mosolf Automobillogistik s.r.o je součástí mezinárodně aktivní skupiny MOSOLF a jako poskytovatel logistických služeb je odpovědný za všechny úkoly související s mezinárodním automobilovým průmyslem, pro provozovatele vozových parků i pro automobilový obchod. MOSOLF je dodnes rodinným podnikem, důsledně orientovaným na přání zákazníků.

Požadavky

Řidičský průkaz skupiny C+E Skupina C vydaná před datem 10.9.2009 (nebo musíte mít kód 95 vydaný jakýmkoli státem EU, pokud je skupina C vydána po 10.9.2009) Kartu řidiče do digitálního tachografu Čistý trestní rejstřík

Nabízíme

Mzda 50 000-61 000 Kč (2040 - 2490 €) čistého měsíčně Volné víkendy Zdarma zajistíme česká 2letá pracovní víza 20 pracovních dnů placené dovolené Možnost neplaceného volna Zaškolení Možnost přesčasů 13. plat

Zaujala Vás tato pracovní pozice?
190
spokojených zákazníků
23500
registrovaných uchazečů
6500
přidělených pracovníků ročně
11