Řidič vnitrostátní kamionové dopravy

Informace o pozici

Lokalita:
Mladá Boleslav
Mzda:
50000 Kč
Ubytování:
85 € za měsíc

Popis pozice

Pro významnou dopravní společnost v České republice hledáme zájemce o práci řidiče kamionu vnitrostátní dopravy. Jaká bude vaše pracovní náplň: Budete pracovat na pozici řidiče kamionu v rámci areálu továrny na osobní automobily. Převáže budete nejčastěji automobilové součástky. Pracovat budete ve 12 hodinových směnách. Zdarma Vám pomůžeme s celým procesem zajištění zaměstnanecké karty pro práci v ČR.

Kde budete pracovat

Společnost byla založena v roce 1991. Hlavním zaměřením společnosti je zajišťování přeprav a logistických činností pro zákazníky v oblasti automobilového průmyslu, servis nákladních vozidel a nově i prodej nafty a 100% bionafty.

Požadavky

Řidičský průkaz skupiny C a C+E vydaný před datem 10.9.2009 Praxe min. 6 měsíců Kartu řidiče do digitálního tachografu Čistý trestní rejstřík

Nabízíme

Mzda až 50 000 CZK Pomoc se zajištěním pracovním víz pro práci v České republice Pojištění pro případ způsobené škody 20 dnů dovolené Ubytování přímo v areálu zaměstnavatele jen za 1500 Kč za měsíc Možnost zajištění práce na jiných pozicích pro rodinné příslušníky

Zaujala Vás tato pracovní pozice?
190
spokojených zákazníků
23500
registrovaných uchazečů
6500
přidělených pracovníků ročně
11